Wyszukiwarka

2017-01-09

siatkówka - runda rewanżowa - Zespół Szkoł Nr 1 vs Dziesiątka

Źle zaczęła się runda rewanżowa dla siatkarzy z ZS1. W meczu z „Dziesiątką” przegraliśmy 0:3, każdy set do 23 punktów.

Od 2011 roku, kiedy to powstała nasza amatorska drużyna, zawsze powrót na boisko po Świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku kończył się dla nas porażką. Prawie miesiąc bez treningów dało się we znaki. Kiepsko spisaliśmy się w przyjęciu i zagrywce. Pierwsze dwa sety trzymaliśmy przewagę, ale w końcówkach mniej odporny na stres okazał się przeciwnik. W trzecim secie od początku traciliśmy przewagę aż do stanu 7:15, kiedy to Szymon Rakoczy zabłysnął zagrywką i doszliśmy przeciwnika 13:15. Błędy w przyjęciu znowu postawiły nas w trudnej sytuacji bo rywal uciekł 18:23. Grzegorz Działyński skuteczną zagrywką zbliżył nas do „Dziesiątki” 22:23, ale niestety ostatnie słowo należało do nich i przegraliśmy mecz 0:3 (23:25, 23:25, 23:25).

Skład zespołu: Grzegorz Działyński, Szymon Rakoczy, Paweł Kaczor, Konrad Dańczak, Jakub Baran, Bartosz Masłowski, Krzysztof Przybył, Rafał Majchrzak, Bartosz Głowacki i Patryk Weygand.

Kolejny mecz już za tydzień w niedzielę 22 stycznia o godzinie 10:00 z Volley Żory na Hali Widowisko-Sportowej.