Wyszukiwarka

2016-11-06

Zespół Szkól Nr 1 vs Bank Spółdzielczy

Porażka 1:3 w spotkaniu ZS Nr 1 z Bankiem Spółdzielczym.

Podeszliśmy do meczu ze świadomością, że rozgrywamy go w wyższej lidze, czyli musimy zagrać najlepiej jak potrafimy. Pierwszy set przegrany i to w ogromnym rozmiarze (15:25). Mieliśmy problem z przyjęciem zagrywki, a wiadomo, że wtedy ciężko coś wystawić, a ataki były raczej oddawaniem piłki przeciwnikowi. W drugim secie poprawiliśmy przyjęcie i już dorównaliśmy im poziomem gry, ale to nadal nie wystarczyło żeby wygrać seta (19:25). W trzecim secie stało się coś, co było zaskoczeniem dla wszystkich obecnych na hali. Zaczęliśmy jak burza nie dając przeciwnikowi szans na grę. Zdobyliśmy 10 punktów przewagi (12:2) i utrzymaliśmy ją do końca. Zagraliśmy idealnie i pomimo, że przegraliśmy ostatniego seta do 22 zeszliśmy do szatni z uśmiechem na twarzy. Wiemy, że potrafimy dobrze zagrać i mamy nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Na pochwałę zasługuje cały dzisiejszy skład, czyli: Przemysław Olszówka (K), Konrad Dańczak , Szymon Rakoczy, Grzegorz Działyński, Paweł Kaczor, Bartosz Masłowski, Kamil Zborowski, Rafał Majchrzak, Jakub, Krzysztof Przybył, Patryk Weygand.