Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
Jesteś tutaj: Start / kółka zainteresowań

kółka zainteresowań

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Grupa docelowa

Dzień

Godzina lekcyjna

Sala

Anna Domańska

Przygotowanie do matury

Uczniowie realizujący zakres rozszerzony z biologii

środa

(8.00-8.45)

92

Agnieszka Stachiewicz

Szybkie palce –
bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputera metodą dziesięciopalcową

Uczniowie gimnazjum i liceum

wtorek

14.20

86

Iwona Kozikowska

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego/informatyki

gimnazjum

wtorek co dwa tygodnie (wymiennie i w miarę potrzeb)

15.10

66/56

Karina Korduła-Bloch

Warsztaty artystyczne

Uczniowie gimnazjum i liceum

środa

15.10

77

Popek Katarzyna

Fakultet dla maturzystów

liceum

wtorek

7:10

71

Popek Katarzyna

Kuźnia talentów fizycznych – przygotowanie do konkursu przedmiotowego z fizyki

Klasy trzecie gimnazjum

czwartek

14:15

71

Gabriela Stępień

Język angielski – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.

Klasa trzecia gimnazjum

piątek

14:10

87

Gabriela Stępień

Język angielski – zajęcia wyrównawcze dla klas drugich gimnazjum.

Język włoski – przygotowanie do konkursów.

Klasy drugie gimnazjum

Klasy licealne

wtorek

czwartek

14:20

14:20

87

Monika Zmorzik

Historia i wiedza o społeczeństwie

Klasy trzecie gimnazjum

Termin do ustalenia w II semestrze

 

51

Gabriela Kufieta

Matematyka - zajęcia dodatkowe

liceum

czwartek

7:10

42

Gabriela Kufieta

Kółko matematyczne

gimnazjum

Poniedziałek/środa (wymiennie co 2 tygodnie)

14:20

42

Romana Figwer

Język polski (przygotowanie do konkursów, powtórki do egzaminu gimnazjalnego)

gimnazjum

czwartek

14.20

46

Joanna Regina Korus

Zajęcia wyrównujące braki wiadomości

gimnazjum

i liceum

poniedziałek

7:10

112

Joanna Regina Korus

Zajęcia dla maturzystów

liceum

czwartek

7:10

112

Joanna Regina Korus

Kółko matematyczne (przygotowanie do konkursów, powtórki przed egzaminem gimnazjalnym)

gimnazjum

poniedziałek

14:20

11

Małgorzata Wysocka - Morek

Kółko matematyczne
(przygotowanie do konkursów, powtórki przed egzaminem gimnazjalnym
)

gimnazjum

czwartek

14.20

42

Małgorzata Wysocka - Morek

Zajęcia dodatkowe dla maturzystów

liceum

poniedziałek

8.00

60

Małgorzata Wysocka - Morek

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 1C

liceum

wtorek

14.20

113

Anna Żemła-Krajewska

Zajęcia REKREACYJNE – Piłka Nożna

Uczniowie z gimnazjum i liceum

poniedziałek

7:00

 

Anna Żemła-Krajewska

Zajęcia Rekreacyjne – Piłka Nożna

Uczniowie z gimnazjum i liceum

czwartek

7:00

 

Bernadeta Grim

Kółko biologiczne

gimnazjum

czwartek

14.20

95

Stanisława Jeż

Dodatkowe zajęcia z chemii

Uczniowie z gimnazjum i liceum

wtorek

14.20

88

Joanna Kochowska

Dodatkowe zajęcia z biologii

Uczniowie liceum

poniedziałek

15:10

92

Joanna Korus

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

III LO

poniedziałek

13:30

41

Lucyna Busse

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

3C LO

poniedziałek

8:00-8:45

108

Lucyna Busse

Kółko matematyczne

2AC LO

wtorek

7:10-7:55

108

Lucyna Busse

Kółko matematyczne

2bg

środa

14:20-15:05

108

Lucyna Busse

Fakultet z akademickim programem nauczania.

1AC

piątek

8:00-8:45

108

Dominika Sunita-Kowalska

Fakultet humanistyczny dla maturzystów( od X)/ koło teatralne

Koło polonistyczne dla gimnazjalistów

kl.III LO

 

gimnazjum

piątek

 

poniedziałek

8.45

 

14.15

101

 

101

Iwona Posio-Sikora

Zajęcia dodatkowe dla III klasy gimnazjum

III c

sroda

8.00

67

Karolina Stanula

Piłka siatkowa

Dziewczęta LO i gim

Wtorek

Czwartek

7.00-7.50

15.10-16.10

41

Małgorzata Biernacka

Zajęcia wyrównawcze

Klasa 2c gim

czwartek

13.15-14.00

62

Jolanta Gajda

Zajęcia przygotowujące do konkursu z geografii

3b, 3d, 3f, 3g

piątek

15.15-16.00

60/61

Beata Nowak

Zajęcia dodatkowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Klasa 3e i 3f

wtorek

7.10

113

Barbara Stefańska

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego/informatyki dla gimnazjum

gimnazjum

Wtorek co 2 tygodnie (wymiennie)

14.20

56

Tomasz Lach

Zajęcia dodatkowe z historii i wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego.

Klasa 3a i 2a

Wtorek co 2 tygodnie (wymiennie)

14:20

55

Agata Mrożkiewicz

Zajęcia z j. francuskiego
konwersatorium

Klasy LO

czwartek

16.00

biblioteka

Krystyna Szymik

Kółko Azjatyckie

Gimnazjum i Liceum

Wtorek

14.20-15.55

30

Robert Nowakowski

Piłka Siatkowa chłopców

Gimnazjum

Poniedziałek

środa

15.10-16.10

15.10-16.10

 

Robert Nowakowski

Badminton dziewczyny/chłopcy

Gimnazjum i Liceum

środa

16.10-18.00

 

Katarzyna Wach

Niemiecki do egzaminu gimn. I maturalnego

Gimnazjum i LO

czwartek/ piątek na przemian

11.30-12.20/ 14.20-15.05

44

Joanna Stachoń

Język hiszpański

LO i gimnazjum

piątek

7.10

63

Grażyna Kocot

Aktyw Biblioteczny

LO i gimnazjum

Zajęcia prowadzone w zależności od potrzeb i wolnego czasu uczniów

 

biblioteka

Grażyna Kocot

Gazetka szkolna „Gimnazjalne To i Owo”

Gimnazjum

poniedziałek lub w wolnym dla ucznia czasie

14.15

biblioteka

Monika Kłosek-Taraszkiewicz

Piłka nożna dziewcząt

Piłka ręczna dziewcząt

LO i Gimnazjum

wtorek

14.20

obiekty sportowe

Patryk Weygand

Piłka siatkowa
Piłka ręczna
Piłka nożna

LO chłopcy

piątek

14:20

obiekty sportowe

Barbara Będkowska

Zajęcia dodatkowe z biologii-przygotowanie do konkursu przedmiotowego.

gimnazjum

wtorek

7.10

95

Przejdź do góry