Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
Jesteś tutaj: Start / dla rodzica

dla rodzica

nauczyciel

zajęcia

grupa docelowa

termin

Anna Domańska

przygotowanie do matury

PR z biologii

środa, 8.00, sala 92

Agnieszka Stachiewicz

Szybkie palce –
bezwzrokowe pisanie na klawiaturze komputera metodą dziesięciopalcową

gimnazjum i liceum

wtorek, 14.20, sala 86

Iwona Kozikowska

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego/informatyki

gimnazjum

wtorek co dwa tygodnie (wymiennie
 i w miarę potrzeb), 15.10, sala 66/56

Karina Korduła-Bloch

warsztaty artystyczne

gimnazjum i liceum

środa, 15.10, sala 77

Popek Katarzyna

fakultet dla maturzystów

liceum

wtorek, 7.10, sala 71

Popek Katarzyna

kuźnia talentów fizycznych – przygotowanie do konkursu przedmiotowego z fizyki

klasy trzecie gimnazjum

czwartek, 14.15,
sala 71

Gabriela Stępień

język angielski – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 

 

klasa trzecia gimnazjum

piątek, 14.10, sala 87

Gabriela Stępień

język angielski – zajęcia wyrównawcze dla klas drugich gimnazjum

 

język włoski – przygotowanie do konkursów

klasy drugie gimnazjum

 

 

klasy licealne

wtorek, 14.20, sala 87

 

 

 

czwartek, 14.20,
sala 87

Monika Zmorzik

historia i wiedza o społeczeństwie

klasy trzecie gimnazjum

termin do ustalenia
w II semestrze, sala 51

Gabriela Kufieta

matematyka - zajęcia dodatkowe

liceum

czwartek, 7.10, sala 42

Gabriela Kufieta

kółko matematyczne

gimnazjum

poniedziałek/środa (wymiennie co 2 tygodnie), 14.20,
sala 42

Romana Figwer

język polski – przygotowanie do konkursów, powtórki do egzaminu gimnazjalnego

gimnazjum

czwartek, 14.20,
sala 46

Joanna Regina Korus

zajęcia wyrównujące braki wiadomości

gimnazjum

i liceum

poniedziałek, 7.10, sala 112

Joanna Regina Korus

zajęcia dla maturzystów

liceum

czwartek, 7.10,
sala 112

Joanna Regina Korus

kółko matematyczne- przygotowanie do konkursów, powtórki przed egzaminem gimnazjalnym

gimnazjum

poniedziałek,  14.20, sala 112

 

Małgorzata Wysocka - Morek

Kółko matematyczne- przygotowanie do konkursów, powtórki przed egzaminem gimnazjalnym

gimnazjum

czwartek, 14.20,
 sala 42

Małgorzata Wysocka - Morek

zajęcia dodatkowe dla maturzystów

liceum

poniedziałek, 8.00, sala 60

Małgorzata Wysocka - Morek

zajęcia dodatkowe dla uczniów klasy 1C

liceum

wtorek, 14.20, sala 113

Anna Żemła-Krajewska

Zajęcia REKREACYJNE – Piłka Nożna

gimnazjum i liceum

poniedziałek, 7.00

Anna Żemła-Krajewska

Zajęcia Rekreacyjne – Piłka Nożna

gimnazjum i liceum

czwartek, 7.00

Bernadeta Grim

kółko biologiczne

gimnazjum

czwartek, 14.20,
sala 95

Stanisława Jeż

dodatkowe zajęcia z chemii

gimnazjum i liceum

wtorek, 14.20, sala 88

Joanna Kochowska

dodatkowe zajęcia z biologii

liceum

poniedziałek, 15.10, sala 92

Joanna Korus

zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

III LO

poniedziałek, 13.30, sala 41

Lucyna Busse

zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

3C LO

poniedziałek, 8.00, sala 108

Lucyna Busse

kółko matematyczne

2AC LO

wtorek, 7.10, sala 108

Lucyna Busse

kółko matematyczne

2bg

środa, 14.20, sala 108

Lucyna Busse

fakultet z akademickim programem nauczania

1AC

piątek, 8.00, sala 108

Dominika Sunita-Kowalska

fakultet humanistyczny dla maturzystów( od X)/ koło teatralne

koło polonistyczne dla gimnazjalistów

kl.III LO

 

 

gimnazjum

piątek, 8.45, sala 101

 

 

poniedziałek, 14.15, sala 101

Iwona Posio-Sikora

Zajęcia dodatkowe dla III klasy gimnazjum

(od X)

 

III c

 

środa, 8.00, sala 67

Karolina Stanula

piłka siatkowa

dziewczęta LO i gimnazjum

wtorek, 7.00

 

czwartek, 15.10

Małgorzata Biernacka

zajęcia wyrównawcze

klasa 2c gimnazjum

czwartek, 13.15, sala 62

Jolanta Gajda

zajęcia przygotowujące do konkursu z geografii

3b, 3d, 3f, 3g

piątek, 15.15, sala 60/61

Beata Nowak

zajęcia dodatkowe przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

klasa 3e i 3f

wtorek, 7.10, sala 113

Barbara Stefańska

zajęcia dodatkowe z języka angielskiego/informatyki

gimnazjum

wtorek co 2 tygodnie (wymiennie), 14.20, sala 56

Tomasz Lach

zajęcia dodatkowe z historii i wiedzy o społeczeństwie

zajęcia przygotowujące do konkursu przedmiotowego

 

klasa 3a i 2a

wtorek co 2 tygodnie (wymiennie), 14.20, sala 55

Agata Mrożkiewicz

zajęcia z j. francuskiego

konwersatorium

klasy LO

czwartek , 16.00, biblioteka

Krystyna Szymik

Kółko Azjatyckie

gimnazjum i liceum

wtorek, 14.20, sala 30

Robert Nowakowski

Piłka Siatkowa chłopców

gimnazjum

poniedziałek

środa
15.10-16.10

Robert Nowakowski

Badminton

dziewczyny/chłopcy

gimnazjum i liceum

środa, 16.10-18.00

Katarzyna Wach

niemiecki do egzaminu gimnazjalnego i  maturalnego

gimnazjum i LO

czwartek/ piątek na przemian, 11.30/14.20, sala 44

Joanna Stachoń

język hiszpański

LO i gimnazjum

piątek, 7.10, sala 63

Grażyna Kocot

aktyw biblioteczny

LO i gimnazjum

zajęcia prowadzone w zależności od potrzeb i wolnego czasu uczniów, biblioteka

Grażyna Kocot

Gazetka szkolna „Gimnazjalne To i Owo”

gimnazjum

poniedziałek lub w wolnym dla ucznia czasie, 14.15, biblioteka

Monika Kłosek-Taraszkiewicz

piłka nożna dziewcząt

piłka ręczna dziewcząt

LO i gimnazjum

wtorek, 14.20

Patryk Weygand

Piłka siatkowa

Piłka ręczna

Piłka nożna

LO chłopcy

piątek, 14.20, sala gimnastyczna, boisko trawiaste

Barbara Będkowska

Zajęcia dodatkowe z biologii-przygotowanie do konkursu przedmiotowego

gimnazjum

wtorek, 7.10, sala 95

Artykuły

Ubezpieczenie zbiorowe - informacje

2017-09-18

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia zbiorowego dla uczniów w roku szkolnym 2017/2018, a także z procedurami zgłaszania szkody.

Czytaj więcej o: Ubezpieczenie zbiorowe - informacje

Zajęcia dodatkowe 2017/2018

2017-10-05

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych realizowanych w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym.

Czytaj więcej o: Zajęcia dodatkowe 2017/2018
Przejdź do góry