Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
Jesteś tutaj: Start / kadra

kadra

Dyrektor szkoły

mgr Patryk Mochnacz

 

Wicedyrektor szkoły

mgr Lech Bernaś 

mgr Wojciech Marek


 

biblioteka

mgr Grażyna Kocot

mgr Krystyna Szymik

mgr Anna Domańska

mgr Agata Mrożkiewicz

 

biologia

mgr Anna Domańska

mgr Bernadetta Grim

mgr Joanna Kochowska

mgr Barbara Będkowska

 

chemia

mgr Stanisława Jeż

mgr Anna Stochel

mgr Paweł Mejsner

 

edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Jarosław Marciniak

mgr Agata Mrożkiewicz

mgr Monika Taraszkiewicz-Kłosek

 

fizyka

mgr Krzysztof Janicki

mgr Mirosław Kordiak

mgr Katarzyna Popek

 

geografia

mgr Krystyna Szymik

mgr Patryk Mochnacz

mgr Jolanta Gajda

 

historia; WOS

mgr Bożena Spałek

mgr Justyna Trocha

mgr Monika Zmorzik

mgr Tomasz Lach

 

informatyka

mgr Barbara Stefańska

mgr Krzysztof Janicki

mgr Lech Bernaś

mgr inż. Agnieszka Stachiewicz

mgr Iwona Kozikowska

 

j. angielski

mgr Elżbieta Bernaś

mgr Małgorzata Biernacka

mgr Dominika Kruk

mgr Klaudia Mazurek

mgr Monika Poźniak

mgr Dorota Pyzik

mgr Andrzej Sawicki

mgr Małgorzata Hojka

mgr Jolanta Gajda

mgr Barbara Stefańska

mgr Barbara Będkowska

mgr Agnieszka Korowaj

mgr Gabriela Stępień

 

j. francuski

mgr Gabriela Stępień

mgr Agata Mrożkiewicz

 

j. hiszpański

mgr Joanna Stachoń 

mgr Mirela Pytlak

 

j. niemiecki

mgr Katarzyna Wach

mgr Lidia Wachowiec

mgr Karolina Stanaszek

 

j. polski

mgr Romana Figwer

mgr Marta Henel-Furczyk

mgr Iwona Kozikowska

mgr Sabina Kudyba-Pyka

mgr Iwona Posio-Sikora

mgr Dominika Sunita-Kowalska

mgr Małgorzata Targiel

 

j. włoski

mgr Gabriela Stępień

 

matematyka

mgr Lucyna Busse

mgr Joanna Korus

mgr Joanna Regina Korus

mgr Gabriela Kufieta

mgr Beata Nowak

mgr Małgorzata Wysocka-Morek

 

muzyka

mgr Piotr Rut

 

pedagog

mgr Barbara Kraus

mgr Izabela Bigalke-Adamik

 

plastyka

mgr Karina Korduła-Bloch

 

podstawy przedsiębiorczości

mgr Anna Domańska

 

psycholog

 Urszula Fangor

 

religia

ks. Przemysław Nowak

mgr Beata Siwiec

mgr Wojciech Marek

mgr Renata Kołodziejska

 

wiedza o kulturze

mgr Karina Korduła-Bloch

 

wychowanie do życia w rodzinie

mgr Bernadetta Grim

 

wychowanie fizyczne

mgr Daniel Kania

mgr Monika Kłosek-Taraszkiewicz

mgr Jarosław Marciniak

mgr Robert Nowakowski

mgr Karolina Stanula

mgr Wojciech Światowski

mgr Patryk Weygand

mgr Anna Żemła-Krajewska

 

zajęcia artystyczne

mgr Karina Korduła-Bloch

 

zajęcia techniczne

mgr inż. Agnieszka Stachiewicz

mgr Joanna Kochowska

 


Pracownicy administracyjni oraz pracownicy obsługi

Kornelia Goluch

mgr Beata Adler

mgr Ewa Białas

mgr Krystyna Grygierek

Marek Szymczukiewicz

Marzanna Bobrowicz

Patrycja Goworek

Hanna Jamróz

Maria Kosuda

Wioleta Kot

Bernadeta Łach

Bernadeta Mendrela

Beata Mika

Iwona Pezda

Barbara Wiśniewska

 

 

 

Przejdź do góry