Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
Jesteś tutaj: Start / Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów

Lista sukcesów naszych licealistów i gimnazjalistów w roku szkolnym 2017/2018

liceum

gimnazjum

 zajęcia artystyczne

nazwisko imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Hnatkowska Julia 3f-absolwentka

XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

"Inne spojrzenie"

laureatka mgr Karina Korduła-Bloch

 


 

Lista sukcesów naszych licealistów i gimnazjalistów w roku szkolnym 2016/2017

Anna Bernaś  – 3A liceum, tegoroczna stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Zuzanna Rzepka- 3a gimnazjum, tegoroczna stypendystka Ministra Edukacji Narodowej

 

 liceum

filozofia

imię i nazwisko ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Hubert Chlebik 3D XXiX Olimpiada Filozoficzna etap okręgowy mgr Wojciech Marek

 

podstawy przedsiębiorczości

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Magorzata Mentlik, Nicole Walczak, Dawid Tyszka 

 1A

IV Gra Uliczna – Dzień dla Kariery  

 III  

 język polski

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Jakub Kolanko

Wiktoria Trot

Szymon Korbiel

3D

2A

2D

VI Olimpiada Medialna etap wojewódzki

mgr Iwona Kozikowska

mgr Dominika Sunita Kowalska

mgr Małgorzata Targiel

Jakub Kolanko

Marta Jajkowska

Patrycja Johna

Maria Trocha

3D

Olimpiada Wiedzy o Mediach etap okręgowy

mgr Iwona Kozikowska

Jakub Kolanko

3D

Olimpiada Wiedzy o Mediach laureat- otrzymał indeks uprawniający do podjęcia studiów dziennikarskich 

mgr Iwona Kozikowska

Magdalena Zeprzałka

3D

Konkurs o Indeks organizowany przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. J. Tischnera w Krakowie indeks na filologię norweską i 3 lata bezpłatnych studiów

mgr Iwona Kozikowska

 historia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Bielawski Mateusz 2D Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Konfliktach Zbrojnych po 1943 roku. laureat-indeks na kierunek Bezpieczeństwo Narodowe i międzynarodowe UŚ mgr Tomasz Lach

matematyka

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Bernaś Anna, Kalińska Emilia, 

Lach Karolina

3A, 3B VII Miejski Matematyczny Maraton Maturzystów          I mgr Lucyna Busse
mgr Gabriela Kufieta

Zając Jakub

2A XIV Miejski Konkurs dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych II mgr Joanna Korus

 chemia

imię i nazwisko ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Michał Królikowski 3C XVI Miejski Konkurs "Chemiczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych II mgr Stanisława Jeż

 

biologia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce
Bednarska Natalia 2D

"Żyj zdrowo"

 

obrona projektu 

objętego funduszami unijnymi SAD

 geografia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Szymon Rakoczy 3B XLII Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna etap wojewódzki XXX miejsce mgr Patryk Mochnacz
Łukasz Czarnecki, Dawid Antczak, Szymon Rybacki 2B Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajobraznawczy miejski IV  

religia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Mazur Wiktoria 1D Olimpiada o Św. Siostrze Faustynie finalistka ks. Przemysław Nowak

 

wychowanie fizyczne

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Antczak Dawid, Bednarek Patryk, Działyński „Działo” Grzegorz,  Kolorz Łukasz, Lipiński Patryk, Mika Jan  Orzechowski Maciej, Szymala „Sztymcio” Piotr,  Życiński Krystian 2B, 3B, 1A, 1B  Miejskie Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców III mgr Jarosław Marciniak

Leszczyński Jakub
Siwek Damian
Szymon Rakoczy

 

3A
3D
3B
ćwierćfinały wojewódzkie badmintona chłopców III mgr Robert Nowakowski
Habowska Paulina
Zalewska Natalia
Nikola Pasławska
3D
1B

ćwierćfinały wojewódzkie badmintona dziewcząt III mgr Robert Nowakowski

Paweł Kaczor, Przemysłąw Olszówka

 

Krzysztof Przybył, Oskar Waga

  Miejskie Zawody Siatkówki Plażowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

I

 

 

II

 

 

gimnazjum

matematyka

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Gracjan Filipek 2a XVII Miejski Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych II  
Gałuszka Tomasz, Klimala Natalia 2b XVII Miejski Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych wyróżnienie  

 

biologia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Gozdek Emilia 1f XIV Miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu II Bernadeta Grim
Żmuda Maja 2a XIV Miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu wyróżnienie Będkowska Barbara
Ciałoń Patryk 3a XIV Miejskim Turnieju Wiedzy o Zdrowiu III Będkowska Barbara

Natalia Dolata

Natalia Wala

3c

Nie truj sąsiada

 

I

II

 

 chemia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Koszowska Aleksandra, Gracjan Filipek  2a XVIII Wojewódzki Konkurs "Duety chemiczne" finał-VI mgr Beata Kabut

 

wychowanie fizyczne

nazwisko i imię ucznia  oddział  konkurs  zajęte miejsce  opiekun merytoryczny
Brzykcy Agnieszka, Habowska Natalia, Gałuszka Tomasz, Sułkowski Dawid  drużyna  Powiatowym Turnieju Szachów Drużynowych  I  
Zuzanna Rzepka, Maja Zmuda, Patrycja Biedal, Wiktoria Herman, Elena Naperotti, Natalia Sikora, Julia Socha, Dominika Smyrak, Aleksandra Kozak drużyna

Miejskie Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II  
Daniel Głuszek, Damian Grygier, Michał Mikołajek, Patryk Ciałoń, Wojciech Krzyżański, Mateusz Kusyk, Michał Rejmoniak, Igor Nowak, Mateusz Świąder drużyna

Miejskie Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych

I  
Daniel Głuszek 2d

Halowe Mistrzostwa Śląska

I mgr Daniel Kania
Wieczorek B, Zięba D, Fornal J, Piotrowski K, Koprowski M, Wiśniewski D, Świąder M, Hyski M, Czeszak J, Gwizdała J, Siekiera K, Cochur M, Grygier D drużyna

Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w Piłce Siatkowej Chłopców

I mgr Robert Nowakowski
Zuzanna Rzepka  

100 m pod wodą

rekordzistka Polski, złoto w Pucharze Świata zawodniczka KS Nautilus

J. Kosmowski, H. Dyrszka, W. Kowalski, M. Wysmoliński, D. Walczak, J. Fornal, Ł. Majda, C. Anuszkiewicz

N. Michalak, Z. Rzepka, D. Stalmach, K. Gorys, M. Kisielewska, K. Wiśniewska, D. Ewertowska, J. Minakowska, A. Parchańska, A. Kozak

drużyny

Powiatowe Drużynowe Zawody Pływackie Szkół Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców

I mgr Karolina Stanula

 wos

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Patryk Ciałoń 3a

Miejskim Konkurs „Gimnazjalisto zaprojektuj swoją przyszłość” 

III  
Patryk Ciałoń 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

finalista mgr Tomasz Lach

Dawid Sułkowski

Ryan Jabłoński

3b

I Turniej Wiedzy o Mieście

I

III

mgr Tomasz Lach

język polski

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Patryk Ciałoń 3a Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy laureat-zwolniony z egzaminu gimnazjalnego mgr Iwona Kozikowska
Kapusta Wiktoria 3a XIX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski dla gimnazjalistów "Przebudzeni do życia" II etap mgr Iwona Posio-sikora
Pastwa Paweł 2a Konkurs Poezji Kobiecej- miejski II mgr Dominika Sunita-Kowalska

historia

imie i nazwisko ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Angelika Maślanka 2c II Miejski Konkurs Historyczny Wiedzy o Mieście i Regionie II  

 

 język angielski

nazwisko i imię ucznia

oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Michalina Parylak
Edyta Niewiadomska 
Aleksandra Koszowska  

2g 2a konkurs recytatorski w Karvinie IV mgr Agnieszka Korowaj

Karolina Kozłowska 

Aleksandra Stylok 

Daria Stopyra 

Justyna Jendykiewicz 

Wiktoria Kapusta 

Weronika Plewińska 

 3ag Ogólnopolski Konkurs Leksykalny "Master Memory"  laureat III stopnia

wyróżnienie

laureat II stopnia

laureat III stopnia

wyróżnienie

wyróżnienie
Monika Poźniak

Ciałoń Patryk, Śmiech Mateusz, Sułkowski Adam

3a, 2a, 3b Olimpiada z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów II etap mgr Klaudia Mazurek, mgr Małgorzata Hojka

Zuzanna Piejko
Śmiech Mateusz

3b
2b
IV Międzyszkolny Konkurs Młodych Tłumaczy I
II
mgr Klaudia Mazurek

 język hiszpański

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Kapusta Wiktoria

 

Ciałoń Patryk

3a Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji, Hiszpanii i Włoszech

I

 

 

II

mgr Joanna Stachoń

 informatyka

imię i nazwisko ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny

Patryk Ciałoń

Bartłomiej Kosiński

3a

3d

III Miejski Konkurs "Mistrz klawiatury" I druzynowo mgr Agnieszka Stachiewicz

Patryk Ciałoń

3a

III Miejski Konkurs "Mistrz klawiatury" II indywidualnie mgr Agnieszka Stachiewicz

Bartłomiej Kosiński

Robert Kopel

3d

Miejski Konkurs Informatyczny

II

III

mgr Agnieszka Stachiewicz

 

 język francuski

nazwisko i mię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Bujak Viktoria 3b Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego finalistka mgr Agata Mrożkiewicz

Adamowicz Patrycja

 

Nowak Magdalena

  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Francji, Hiszpanii i Włoszech

II

 

 

III

 mgr Agata Mrożkiewicz

 

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Michalska Weronika absolwentka 3b "Warto pomagać" laureatka  
Patryk Ciałoń, Justyna Jendykiewicz, wiktoria Kapusta, Dominika Kosek 3a miejski konkurs profilaktyczny na spot reklamowy I mgr Izabela Bigalke-Adamik, mgr Iwona Posio-Sikora

 

zajęcia artystyczne

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Rusin Jakub 1f Najciekawszy latawiec I mgr Karina Korduła-Bloch
Buda Roksana, Bakalarczyk Wiktoria 1f Kalendarz Adwentowy III mgr Karina Korduła-Bloch

 geografia

nazwisko i imię ucznia oddział konkurs zajęte miejsce opiekun merytoryczny
Gorczyca Julia, Fornalik Roksana, Smyrak Anna 3c Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy etap miejski II mgr Eleonora Micherda

Matylda Kołodziejczyk

Tomasz Wawrzeńczyk

3b

3e

VII Miejski Konkurs Geograficzny "Teraz Polska"

II

 

III

mgr Jolanta Gajda

mgr Krystyna Szymik

 

Przejdź do góry